Kaip dažnai reikia tikrinti kompiuterį dėl virusų?

Įprasta priežiūra yra svarbi jūsų dantims, barzdai ir ne išimtis, kad taip pat reikia rūpintis ir kompiuteriui. Mūsų internetiniame gyvenime įprasti priežiūros veiksmai nėra tokie tikslūs: reguliariai leiskite antivirusinei programai nuskaityti, ar įrenginyje nėra kenkėjiškų programų, arba kuo greičiau įdiekite reikalingus pataisymus ir naujinimus.

Labai svarbu išsiaiškinti, kaip dažnai mes turi nuskaityti savo kompiuterinę sistemą, kad galėtume ją apsaugoti nuo kenkėjiškų programų ar bet kokių virusų. Nepaisant to, kad jūsų sistemos antivirusinė programa yra gera, galiojanti ir nepasibaigus, pakartotinis kompiuterio skanavimas yra didelė apsauginė priemonė. Jūs ne tik apsaugote savo informacinę sistemą, tačiau ir visus kompiuteryje esančius failus ir dokumentus. Pakartotinį skenavimą visada rekomenduojama atlikti kartą per savaitę ir tai trunka labai mažai jūsų laiko. Tiesą sakant, visose antivirusinių programų versijose yra numatytasis suplanuotas nuskaitymas, kuris nustatomas kartą per savaitę. Bet dažniausiai jūs gaunate tokio pobūdžio tik rekomendacinius pranešimus, kurių išjungti nederėtų. Jei gaunate pranešimą dėl kompiuterio nuskaitymo, turėtume naudojantis antivirusine programą, atlikti atnaujinimus.

 Kaip virusai patenka į mūsų kompiuterius? Virusai atkeliauja naudojantis internetiniais puslapiais, kurie nėra apsaugoti. Juose lankydamiesi, mes suteikiame galimybę, jiems patekti į mūsų kompiuterio sistemą. Kodėl tai nėra saugu? Virusas gali pažeisti mūsų kompiuterinę sistemą. Taip pat virusą mes galime perkelti laikmenų pagalbą i kitus įrenginius. Tokiu atveju, reikėtų reaguoti į jūsų kompiuterio pranešimus apie nesaugius internetinius puslapius ar aptiktus virusus sistemoje. Saugumas pagal numatytuosius nustatymus. Dabar žinome: kartą per savaitę yra puiku – ir tai taip pat numatytasis nustatymas. Dabar tiesiog įsitikinkite, kad jūs (arba jūsų šeimos tinklo nariai) nedirbate kompiuteriu, kai esate prisijungę kaip administratorius, ir kad visi jūsų pataisymai yra atnaujinti. Plačiau skaitykite internetiniame puslapyje.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *